Nasza firma od 12 lat zajmuje się produkcją maszyn oraz konstrukcji stworzonych za pomocą technologii FIBER oraz obrabiarek CNC. Od 3 lat wdrożyliśmy także produkcje stołów spawalniczych. Staramy się, aby każdy nasz produkt był dla nas reklamą, oraz inspiracją do dalszego działania. Najważniejsze w tworzeniu jest współpraca z klientem, elastyczność, oraz uginanie się na potrzeby rynku. W naszej firmie chcemy być bliżej was. Dopasowywać nasz produkt, tak, żeby stał się jak najbardziej uniwersalny, ale także precyzyjnie wpasowany w potrzeb klienta. Dzięki temu, że mamy całą linie technologiczną, oraz wspaniały zespół specjalistów, kreatywnych, oraz ambitnych ludzi, którzy chcą ułatwiać pracę, możemy zaproponować Państwu stoły spawalnicze modułowe wreszcie w przystępnych cenach dla każdego, co powoduje, że nawet najmniejszy domowy warsztat może stać się w pełni profesjonalnym zakładem produkcyjnym.

Mamy nadzieję, że jak wszyscy nasi dotychczasowi kontrahenci docenią Państwo wkład naszej pracy, oraz polecą nasz produkt znajomym i rodzinie.


Kilka słów o stołach spawalniczych modułowych w systemie 28:

* Precyzyjne łączenie elementów przy zachowaniu powtarzalności procesu.
* Znakomite trzymanie kątów i pionów.
* Nieograniczone możliwości personalizacji elementów dodatkowych jak uchwyty, kolumny, łapy przedłużające i wiele innych akcesoriów.
* Komfort i bezpieczeństwo pracy osób pełniących tak odpowiedzialne role jakim są precyzyjny i dokładny montaż podzespołów.
* Stół jest bardzo precyzyjny i posiada wygrawerowaną miarkę milimetrową z podziałką.
* Narzędzia są wysokiej jakości dzięki temu pozwalają utrzymać dokładny wymiar konstrukcji.
* Fazowane otwory fi 28
* Możliwość dokupienia narzędzi według indywidualnych potrzeb.
* Siatka 100 X 100
* Gwarancja producenta
* Wysokość stołu 870 mm + regulacja 50 mm
* Płaskość stołu -+0,5 mm na 1 m